. ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів - розпорядження про оголошення конкурсу - Конкурсна комісія - Каталог файлів - Офіційний сайт Сквирської міської ради


Понеділок, 19.11.2018, 13:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Рішення [2]
Рішення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах
розпорядження про оголошення конкурсу [1]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Головна » Файли » Конкурсна комісія » розпорядження про оголошення конкурсу

ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів
[ Викачати з сервера (44.0 Kb) ] 19.07.2016, 15:26

Сквирська міська рада Київської області

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

  1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності по вул. Соборна,(Леніна), 21, м. Сквира, Сквирського району, Київської області.

 2. Дані про земельні ділянки:

- земельна ділянка іншого використання земель запасу, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку орієнтовною площею 0,30 га, яка розташована за адресою: вул. Соборна,21 в м. Сквира, Сквирського району, Київської області.

3. Умови конкурсу: 

Конкурс з відбору виконавців земельних торгів щодо лотів, підготовка яких здійснюється:

Претендент повинен мати можливість фінансування підготовки лотів до продажу права оренди земельної ділянки за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до абзацу другого частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України. Виконання робіт із землеустрою та оцінки земель може здійснювати переможець конкурсу (у разі наявності у нього відповідних ліцензій), або підрядні організації, які мають відповідні ліцензії, за договором субпідряду.

Під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців земельних торгів враховуватиметься загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників за критеріями, зазначеними у пунктах 3.2 та 3.3 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967.

Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах (складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки) за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів.

Переможець конкурсного відбору несе відповідальність перед організатором земельних торгів – за невиконання зобов’язань третіми особами, координує надання послуг третіх осіб, створює умови та здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. 

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт (у календарних днях). 

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. 

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. 

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів вищезазначеним вимогам або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається. 

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- копії ліцензій;

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- інформація про продані лоти на земельних торгах: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною. 

- копії кваліфікаційних документів  інженерів-землевпорядників, а у разі відсутності у штаті претендента спеціалістів інженерів-землевпорядників додатково надати договір субпідряду з проектною організацією, яка буде виконувати землевпорядні та землеоціночні роботи;

- інформація про кількість виготовлених проектів землеустрою та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за останні 24 місяці претендентом або субпідрядною організацією з якою претендент уклав договір на виконання відповідного виду робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: до 19.08.2016 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 09000, Київська область, Сквирський р-н, м. Сквира, вул. Богачевського,28

7. Інформація про проведення конкурсу: Конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів відбудеться 26 серпня 2016 року о 14.00 год у приміщенні Сквирської районної ради (малий зал) за адресою: Київська область, Сквирський район, м. Сквира, вул. Богачевського, 28. 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

 09000, Київська область, Сквирський р-н, м. Сквира, вул. Богачевського, 28

 1 поверх 5-13-99, 5-36-05.

 

 

 

 

 

Категорія: розпорядження про оголошення конкурсу | Додав: Волоконська
Переглядів: 65 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту
  • Київська обласна рада
  • Сайт Відділу освіти Сквирської РДА
  • Сквирська районна державна адміністрація
  • Пенсійний фонд України у Сквирському районі

  • Copyright MyCorp © 2018